TopGUARD® – Systemy zabezpieczeń pojazdów

LOGO

Udało się! Wychodzisz z salonu z nowym nabytkiem: wymarzonym własnym samochodem. Byłoby szkoda, gdyby ktoś go teraz ukradł…

Niestety, złodzieje samochodów wciąż działają pełną parą. Nowoczesne technologie, takie jak keyless, umożliwiają im uprowadzanie aut za pomocą metody na walizkę, a następnie rozbieranie ich na części. Nic dziwnego, że właściciele pojazdów poszukują sposobów na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.

Jeśli zastanawiasz się, jakie metody są dostępne, to dobrze trafiłeś. Poznaj systemy TopGUARD!

zabezpieczenie auta 2023

Nowoczesne zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Niegdyś polegano wyłącznie na fabrycznym alarmie oraz zabezpieczeniach mechanicznych, takich jak blokada skrzyni biegów czy kierownicy. Dzisiaj oczywiście również można z nich skorzystać, jednak warto zdać sobie sprawę z faktu, że złodzieje są do nich przyzwyczajeni i wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Zdecydowanie lepszym sposobem jest skorzystanie z nowoczesnych zabezpieczeń.

Jak one działają? To proste: wykorzystują technologie cyfrowe i radiowe. Za ich pośrednictwem możliwe jest monitorowanie pozycji auta przez 24 godziny na dobę, zlokalizowanie go w momencie uprowadzenia, a także zdalne zablokowanie rozruchu. Systemy te są niezawodne, bo odporne na zagłuszarki, oraz wygodne, ponieważ sterujemy nimi z poziomu telefonu komórkowego. A jaka opcja od TopGUARD będzie najlepsza dla ciebie?

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą: TopGUARD® Passive

Ten pakiet odzyskiwania pojazdu działa w oparciu o własną sieć radiową. Kiedy dojdzie do kradzieży, właściciel zgłasza ten fakt do centrali, a nadajnik zainstalowany uprzednio w pojeździe zostaje aktywowany. W oparciu o ustaloną lokalizację policja może przeprowadzić procedurę odzyskania samochodu.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą: TopGUARD® Active

W tym pakiecie ochrony przeciwkradzieżowej to centrala monitoruje pojazd oraz powiadamia właściciela o alarmujących zdarzeniach: próbach kradzieży, wtargnięciach do pojazdu lub wciągnięciach na lawetę. Podgląd pozycji samochodu można sprawdzić w aplikacji mobilnej.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą: TopGUARD® Max

To najwyższy możliwy poziom zabezpieczenia auta przed kradzieżą, który łączy w sobie pakiety Passive i Active. Skorzystaj z niego, jeśli chcesz mieć pewność, że od razu zostaniesz powiadomiony o podejrzanej aktywności, a w sytuacji udanej kradzieży będziesz w stanie namierzyć swoją własność.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą: TopGUARD® Lock

To cyfrowy immobilizer typu CAN-Block, który zabezpieczy samochód poprzez blokadę rozruchu. Jest bardzo skuteczny i łatwy w użyciu, bowiem autoryzacja odbywa się za pomocą telefonu.

Które rozwiązanie wybierasz?