TopGUARD® – Systemy zabezpieczeń pojazdów

LOGO

TopGUARD® Passive

Radiowo Satelitarny System odzyskiwania skradzionych pojazdów.
Odporny na zagłuszarki i jammery.

TopGUARD® Passive to radiowo-satelitarny system odzyskiwania skradzionych pojazdów. System odporny na zagłuszenia GPS/GSM z własną siecią odbiorników radiowych.

TopGUARD® Passive to pasywny system odzyskiwania skradzionych pojazdów, działający w oparciu o własną sieć radiową z unikatową częstotliwością odporną na zagłuszania sygnałów. W przypadku kradzieży, gdy sygnał GPS/GSM jest zagłuszony urządzenie pozwala ustalić pozycję opierając się o sygnał radiowy. Kompaktowe rozmiary, brak podłączenia zasilania do instalacji pojazdu, montaż przez wykwalifikowanych techników – sprawia, że urządzenie jest niezwykle trudne do zlokalizowania w pojeździe przed potencjalnym usunięciem go przez osoby niepożądane.

Zawsze skuteczny

Skuteczna lokalizacja samochodu - jak przebiega?

Po zgłoszeniu przez użytkownika kradzieży pojazdu nasza stacja monitorowania zawiadamia grupy patrolowe i policję przekazując im dokładne położenie skradzionego auta. Służby są w stanie natychmiast je odzyskać, zabezpieczyć i zatrzymać sprawców. Tak zaimplementowane rozwiązanie pozwala naszym Klientom na ograniczenie zbędnego stresu do minimum, a nam umożliwia szybkie działanie, której jest tak bardzo ważne w sytuacji utraty każdego pojazdu.

Skuteczna lokalizacja infografika

Wybierz odpowiedni pakiet i śpij spokojnie

Poznaj funkcję pakietów TopGUARD i śpij spokojnie. Zespół specjalistów zadba o bezpieczeństwo Twojego mienia.
Dla twojej wygody stworzyliśmy cztery pakiety, które pozwolą na wybór zgodny z Twoimi potrzebami.

Co chcesz wiedzieć o systemie TopGUARD®?

Nie, system TopGUARD® Passive nie wymaga naruszania elementów konstrukcyjnych pojazdu ani układu elektrycznego więc instalacja nie narusza żadnych warunków gwarancji pojazdu.

System TopGUARD® Passive korzysta z indywidualnej częstotliwości radiowej niskiej częstotliwości. Technicznie rzecz ujmując każda komunikacja zdalna (czy to Bluetooth , Wi-Fi czy GSM) wykorzystuje fale radiowe. Jednakże w wypadku TopGUARD® Passive mówimy o częstotliwości dedykowanej, na tyle unikalnej by obejść zakłócenia wywołane jammerami, zagłuszaczami czy warstwą betonu w garażu podziemnym.

Tak – system TopGUARD® Passive nie narusza warunków gwarancji pojazdu więc może być zamontowany bez ukrywania tego faktu przed dealerem. Jeśli sprzedawca pojazdu wyrazi zgodę na wizytę naszego technika w salonie, a ten udostępni mu miejsce do wykonania montażu, możesz odebrać swój nowy samochód już  z działającym zabezpieczeniem.

Żadne zabezpieczenie fabryczne nie koliduje systemami TopGUARD®. W wypadku zabezpieczeń akcesoryjnych może wystąpić sytuacja powielania się zabezpieczeń, co i tak nie ma wpływu na działanie systemu TopGUARD®. Skontaktuj się z naszym doradcą by dowiedzieć się więcej na ten temat.

PROFESJONALNA OCHRONA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

LICZBY POTRAFIĄ ROZWIAĆ NAJWIĘKSZE WĄTPLIWOŚCI – W PRZYPADKU TOPGUARD® TO NIE TYLKO ILOŚĆ WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW LECZ PRZEDE WSZYSTKIM PONAD 10 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

nietypowe zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

TopGUARD® otaczamy ochroną na
okrągło! A TY możesz spać spokojnie.

Skorzystaj z niezawodnego
oprogramowania i rejestratorów GPS
własnej produkcji.

ochrona pojazdu
Ochrona
Pojazdu 24/7
Własna częstotliwość
Własna
częstotliwość radiowa
zniżki na ubezpieczenie AC
Zniżki
na ubezpieczenie AC
polska produkcja
Opracowanie
i produkcja w Polsce
Żywotność baterii
Żywotność baterii
36 miesięcy
Zachowanie gwarancji
Zachowanie
gwarancji pojazdu