TopGUARD® – Systemy zabezpieczeń pojazdów

LOGO

TopGUARD® Active

Całodobowa ochrona pojazdu przez Centrum Monitoringu Alarmów.
Natychmiastowe powiadomienia o próbie kradzieży.

TopGUARD® Active to ciągły monitoring zdarzeń alarmowych
i monitoring przebytych tras. Podgląd pojazdu LIVE! oraz autoryzacja kierowców

Pakiet ochrony TopGUARD® Active to kompleksowe, aktywne zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą z całodobowym monitoringiem zdarzeń, które mają na clu uchronić Twój pojazd przed kradzieżą lub nieuprawnionym użytkowaniem. W przypadku próby kradzieży, wtargnięcia do pojazdu, wciągnięcia na lawetę lub próbie zgłuszenia systemu – uruchamiana jest procedura alarmowa oraz powiadomienie użytkownika o występujących zdarzeniach.

Kompleksowe zabezpieczenie

TopGUARD Active® to niezawodne rozwiązanie dla wypożyczalni pojazdów

Wersja Active, najczęściej wybierana przez wypożyczalnie pojazdów, daje możliwość ciągłego monitorowania samochodu przez klienta, dokładnej analizy pokonywanych tras, stylu jazdy czy nawet zużycia paliwa.

Dodatkowe rozwiązania w postaci odcięcia rozruchu czy czujnika otwarcia maski pozwalają chronić samochód przed przywłaszczeniem czy kradzieżą elementów osprzętu silnika przez wynajmującego.

TopGUARD Active® to natychmiastowe powiadomienie o próbie kradzieży!
Jak to działa?

System ACTIVE stale monitoruje występujące zdarzenia alarmowe w pojeździe. Wszelkie sytuacje mogące doprowadzić to naruszenia lub utraty pojazdu są weryfikowane przez specjalnie do tego celu wyszkolone osoby z Centrum Monitorowania Alarmów. Twój pojazd jest pod stałym nadzorem, a wszelkie próby nieautoryzowanego naruszenia powodują uruchomienie działań by temu zapobiec. Dzięki temu systemowi, możesz się relaksować lub poświęcić swój czas na co tylko chcesz.
Twój pojazd jest pod stałą opieką!

Wybierz odpowiedni pakiet i śpij spokojnie

Poznaj funkcję pakietów TopGUARD i śpij spokojnie. Zespół specjalistów zadba o bezpieczeństwo Twojego mienia.
Dla twojej wygody stworzyliśmy cztery pakiety, które pozwolą na wybór zgodny z Twoimi potrzebami.

Co chcesz wiedzieć o systemie TopGUARD®?

Większość nowych pojazdów jest obsługiwana przez system TopGUARD Active®. Aby potwierdzić zgodność, skontaktuj się z telefonicznie naszą obsługą klienta lub wyślij wiadomość podając markę , model i rok produkcji pojazdu, a przedstawiciel zaoferuje najlepszy wariant zabezpieczenia.

Oczywiście , że tak. Możemy przełożyć system do innego pojazdu po wcześniejszym zgłoszeniu sprzedaży i jego zdemontowaniu. Instalator zdemontuje urządzenia, a następnie po aktualizacji i dostosowaniu do nowego pojazdu wykona w nim montaż.

Czas i miejsce montażu dostosowujemy według preferencji klienta. Technik może przyjechać pod wskazany adres, lub system może być zamontowany w salonie jeszcze przed odebraniem pojazdu.

System autoryzacji kierowcy wykorzystuje dedykowany brelok lub aplikację mobilną zainstalowaną w smartfonie, które komunikują się z urządzeniem za pomocą Bluetooth. Jeśli posiadasz kilka kompletów kluczyków do pojazdu, możesz zamówić dodatkowe breloki lub zainstalować aplikację na smartfonach wszystkich użytkowników pojazdu.

Żadne zabezpieczenie fabryczne nie koliduje systemami TopGUARD®. W wypadku zabezpieczeń akcesoryjnych może wystąpić sytuacja powielania się zabezpieczeń, co i tak nie ma wpływu na działanie systemu TopGUARD®. Skontaktuj się z naszym doradcą by dowiedzieć się więcej na ten temat.

PROFESJONALNA OCHRONA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

LICZBY POTRAFIĄ ROZWIAĆ NAJWIĘKSZE WĄTPLIWOŚCI – W PRZYPADKU TOPGUARD® TO NIE TYLKO ILOŚĆ WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW LECZ PRZEDE WSZYSTKIM PONAD 10 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

nietypowe zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

TopGUARD® otaczamy ochroną na
okrągło! A TY możesz spać spokojnie.

Skorzystaj z niezawodnego
oprogramowania i rejestratorów GPS
własnej produkcji.

ochrona pojazdu
Ochrona
Pojazdu 24/7
autoryzacja kierowcy
Autoryzacja
kierowcy
zniżki na ubezpieczenie AC
Zniżki
na ubezpieczenie AC
polska produkcja
Opracowanie
i produkcja w Polsce
System powiadomień alarmowych monitoringu radiowego
Natychmiastowe
powiadomienia alarmowe
Zachowanie gwarancji
Zachowanie
gwarancji pojazdu