TopGUARD® – Systemy zabezpieczeń pojazdów

LOGO

O nas

TopGUARD® to zaawansowana, nowoczesna technologia zapewniająca wysoce skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą dla każdego rodzaju pojazdu. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam osiągnąć status jednego z krajowych liderów branży. Liczby potrafią rozwiać największe wątpliwości – w przypadku TopGUARD® to nie tylko ilość wykwalifikowanych pracowników lecz przede wszystkim ponad 10 000 zadowolonych Klientów!

Zaufali nam m.in.:

Nasze doświadczenie zdobyliśmy współpracując z liderami branży motoryzacyjnej czego dowodem jest kilka wybranych referencji:

Zdobyte opinie to nie tylko dealerzy samochodów. Państwa indywidualne spostrzeżenia są dla nas ważne, tym bardziej cieszymy się z zaufania jakim nas darzycie. 

 

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

"Moje auto udało się odzyskać po 3 dniach, a już traciłem nadzieję"

Marek M. z Radomska

"Współpracujemy z TopGUARD już 5 lat, dzięki temu jesteśmy spokojni o auta naszych klientów"

Dyrektor Sprzedaży dealera BMW

Moje auto udało się odzyskać po 3 dniach, a już traciłem nadzieję.

Marek M. z Radomska

Moje auto udało się odzyskać po 3 dniach, a już traciłem nadzieję.

Marek M. z Radomska

Moje auto udało się odzyskać po 3 dniach, a już traciłem nadzieję.

Marek M. z Radomska

Moje auto udało się odzyskać po 3 dniach, a już traciłem nadzieję.

Marek M. z Radomska

Zespół TopGUARD® tworzy ponad 100 profesjonalistów
współpracujących ze sobą ponad 20 lat.

Ekipy patrolowe
na terenie całego kraju

Ponad 10.000
zadowolonych klientów

Blisko 100 odzyskanych
i ocalonych przed kradzieżą pojazdów

Nasza skuteczność jest potwierdzona!

Certyfikaty i wyróżnienia

Dlaczego my? Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim PROFESJONALIZM. Zespół TopGUARD® charakteryzuje się pełnym zaangażowaniem w wykonywaniu swojej pracy, który przejawia się w każdym aspekcie działalności. Stawiamy na najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, nieustannie rozwijamy nasze systemy, wprowadzamy nowinki technologiczne oraz kładziemy dużą uwagę na obsługę naszych Klientów. W tej branży efektywność działań jest głównym wyznacznikiem sukcesu, nie należy jednak zapominać o doświadczeniu – tego zaś nie sposób odmówić naszemu zespołowi, dla którego najważniejszym celem jest zabezpieczenie Twojego pojazdu przed kradzieżą. Wypracowane przez nas metody monitorowania, wykorzystywane urządzenia i technologie oraz procedury związane z instalacją, pozwalają finalnym użytkownikom na niezwykle wygodną i dyskretną ochronę mienia, co przekłada się na wyjątkową skuteczność naszej ochrony.

 

TopGUARD® otaczamy ochroną na
okrągło! A TY możesz spać spokojnie.

Skorzystaj z niezawodnego
oprogramowania i rejestratorów GPS
własnej produkcji.

ochrona pojazdu
Ochrona
Pojazdu 24/7
Sieć wykwalifikowanych
techników w całej Polsce
Zabezpieczamy
również "elektryki"
polska produkcja
Opracowanie
i produkcja w Polsce
System monitoringu odporny na kradzież GameBoy
Odporny na kradzież
przy użyciu "Gameboy"
Homologowane
urządzenia

TopGUARD to zaawansowana nowoczesna technologia zapewniająca wyjątkowo skuteczne działanie ochronne dla każdego typu pojazdów. Co pozwoliło nam osiągnąć status jednego z rynkowych liderów oraz ochronić przed kradzieżą niezliczoną ilość pojazdów w ciągu niemal 20 lat funkcjonowania na Polskim rynku?

Zespół TopGUARD charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, który przejawia się w każdym aspekcie działalności. Stawiamy na najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, nieustannie rozwijamy nasze systemy, oraz kładziemy dużą uwagę na obsługę naszych Klientów. W tej branży efektywność działań jest głównym wyznacznikiem sukcesu, nie należy jednak zapominać o doświadczeniu – tego zaś nie sposób odmówić naszemu zespołowi, dla którego od wielu lat chlebem powszednim są systemy monitorowania pojazdów i ich ochrona. Wypracowane przez nas metody monitorowania, wykorzystywane urządzenia i technologie oraz procedury związane z instalacją, pozwalają finalnym użytkownikom na niezwykle wygodną i dyskretną ochronę swojego mienia, co przekłada się na wyjątkową skuteczność naszej ochrony.

Działanie systemów alarmowych o każdej porze dnia i nocy jest podstawą ich funkcjonowania. Nie inaczej wygląda to w TopGUARD. Zależnie od zastosowanych urządzeń, możemy monitorować pojazd nieustannie 24 godziny na dobę, lub w dowolnej chwili wybudzić uśpione urządzenie w celu jego namierzenia. Po zgłoszeniu kradzieży nadajnik jest przez nas natychmiastowo wybudzany i namierzany z wysoką dokładnością. Ustalenie dokładnej pozycji pojazdu pozwala nam wspólnie z Policją przeprowadzić akcję jego odzyskania w całości, zanim pojazd zostanie rozebrany przez złodziei na części. Sam możesz decydować, jakie funkcje są Ci potrzebne i dobrać wariant TopGUARD idealny pod swoje wymagania. Nie sposób nie wspomnieć też o wykorzystywaniu własnej częstotliwości radiowej, pozwalającej na namierzenie urządzenia nawet w sytuacji gdy złodzieje korzystają z urządzeń zagłuszających (tzw. Jammerów) lub ukryją pojazd w ustronnym miejscu, co szczególnie doceniają Klienci naszej firmy. Zaufanie, którym nieustannie jesteśmy obdarzani jest nie tylko wyznacznikiem fachowego podejścia, ale również gwarancją pozycji branżowego lidera.

Liczby potrafią rozwiać największe wątpliwości – w przypadku TopGUARD jest to zaś nie tylko ilość wykwalifikowanych pracowników, od lat zajmujących się ochroną pojazdów i mienia, lecz także ponad 10 000 zadowolonych Klientów. W celu ochrony pojazdów naszych Klientów całą dobę czuwają pracownicy Centrum Monitoringu Alarmów, mobilne ekipy na terenie całego kraju, oraz piloci małych sportowych samolotów, które pełnią bardzo istotną rolę w procesie namierzania skradzionych pojazdów. Przy okazji warto również zaznaczyć, że nasz produkt został w całości opracowany oraz wyprodukowany w Polsce, a co za tym idzie, jest perfekcyjnie dopasowany do rodzimych realiów. Dzięki tym wszystkim aspektom, możemy zaoferować Klientom kompleksową i najskuteczniejszą ochronę wszelkiego typu pojazdów – od samochodów osobowych po maszyny budowlane i pojazdy ciężarowe.