O nas

Zespół TopGUARD® tworzy ponad 100 profesjonalistów współpracujących ze sobą od niemal 20 lat. Jesteśmy liderem w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych systemów ochronnych dla pojazdów klasy premium.

Nasze doświadczenia zdobywaliśmy we współpracy m.in. z Mercedes-Benz, Audi czy Lexus.

section6-mobile
section6-icons

Zaufali nam

Dlaczego warto?

TopGUARD – profesjonalna ochrona pojazdu na wyciągnięcie ręki

TopGUARD to zaawansowana nowoczesna technologia zapewniająca wyjątkowo skuteczne działanie ochronne dla każdego typu pojazdów. Co pozwoliło nam osiągnąć status jednego z rynkowych liderów oraz ochronić przed kradzieżą niezliczoną ilość pojazdów w ciągu niemal 20 lat funkcjonowania na Polskim rynku?

Najskuteczniejsza ochrona samochodu

Zespół TopGUARD charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, który przejawia się w każdym aspekcie działalności. Stawiamy na najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, nieustannie rozwijamy nasze systemy, oraz kładziemy dużą uwagę na obsługę naszych Klientów. W tej branży efektywność działań jest głównym wyznacznikiem sukcesu, nie należy jednak zapominać o doświadczeniu – tego zaś nie sposób odmówić naszemu zespołowi, dla którego od wielu lat chlebem powszednim są systemy monitorowania pojazdów i ich ochrona. Wypracowane przez nas metody monitorowania, wykorzystywane urządzenia i technologie oraz procedury związane z instalacją, pozwalają finalnym użytkownikom na niezwykle wygodną i dyskretną ochronę swojego mienia, co przekłada się na wyjątkową skuteczność naszej ochrony.

Namierzanie samochodu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Działanie systemów alarmowych o każdej porze dnia i nocy jest podstawą ich funkcjonowania. Nie inaczej wygląda to w TopGUARD. Zależnie od zastosowanych urządzeń, możemy monitorować pojazd nieustannie 24 godziny na dobę, lub w dowolnej chwili wybudzić uśpione urządzenie w celu jego namierzenia. Po zgłoszeniu kradzieży nadajnik jest przez nas natychmiastowo wybudzany i namierzany z wysoką dokładnością. Ustalenie dokładnej pozycji pojazdu pozwala nam wspólnie z Policją przeprowadzić akcję jego odzyskania w całości, zanim pojazd zostanie rozebrany przez złodziei na części. Sam możesz decydować, jakie funkcje są Ci potrzebne i dobrać wariant TopGUARD idealny pod swoje wymagania. Nie sposób nie wspomnieć też o wykorzystywaniu własnej częstotliwości radiowej, pozwalającej na namierzenie urządzenia nawet w sytuacji gdy złodzieje korzystają z urządzeń zagłuszających (tzw. Jammerów) lub ukryją pojazd w ustronnym miejscu, co szczególnie doceniają Klienci naszej firmy. Zaufanie, którym nieustannie jesteśmy obdarzani jest nie tylko wyznacznikiem fachowego podejścia, ale również gwarancją pozycji branżowego lidera.

Ochrona pojazdu – możliwa dzięki profesjonalistom

Liczby potrafią rozwiać największe wątpliwości – w przypadku TopGUARD jest to zaś nie tylko ilość wykwalifikowanych pracowników, od lat zajmujących się ochroną pojazdów i mienia, lecz także ponad 10 000 zadowolonych Klientów. W celu ochrony pojazdów naszych Klientów całą dobę czuwają pracownicy Centrum Monitoringu Alarmów, mobilne ekipy na terenie całego kraju, oraz piloci małych sportowych samolotów, które pełnią bardzo istotną rolę w procesie namierzania skradzionych pojazdów. Przy okazji warto również zaznaczyć, że nasz produkt został w całości opracowany oraz wyprodukowany w Polsce, a co za tym idzie, jest perfekcyjnie dopasowany do rodzimych realiów. Dzięki tym wszystkim aspektom, możemy zaoferować Klientom kompleksową i najskuteczniejszą ochronę wszelkiego typu pojazdów – od samochodów osobowych po maszyny budowlane i pojazdy ciężarowe.