TopGUARD® – Systemy zabezpieczeń pojazdów

LOGO

Lokalizator GPS to innowacyjny sposób zapobiegania kradzieży. Ze względu na swoją skuteczność, obecnie na rynku można kupić wiele takich urządzeń do samodzielnego montażu za niewielką cenę: rozpoczynają się one od zaledwie 100 złotych.

Urządzenie to jest popularne, ponieważ dostarcza właścicielowi samochodu danych na temat aktualnego położenia auta. To znaczy, że w momencie, gdy pojazd zniknie z podjazdu czy parkingu, my możemy uruchomić aplikację połączoną z GPS-em i uzyskać informację, gdzie znajduje się nasza własność, i w ten sposób pokrzyżować plany złodziejowi. Urządzenie przekazuje nam swoją lokalizację bez przerwy, dzięki czemu możemy skorzystać z niego w każdej chwili, ale musimy sami zauważyć zniknięcie auta.

Prostota tego rozwiązania przekonuje coraz więcej Klientów indywidualnych. Wiele osób decyduje się zainwestować w GPS i zamontować go na własną rękę. Czy to najlepsze wyjście?

technologia gps jak działa

Lokalizator do samochodu

Nadajnik można kupić samemu przez Internet. Ceny niektórych są śmiesznie niskie, ale takie profesjonalne to wydatek rzędu 200-500 złotych. Nie warto tutaj oszczędzać, ponieważ jakość wykonania urządzenia przekłada się na stopień późniejszej ochrony: chociażby wytrzymała bateria oznacza, że nie będziemy musieli ładować nowego nabytku co miesiąc.

Niektóre urządzenia są wyposażone w dodatkowe funkcje, na które Klienci decydują się zależnie od swoich potrzeb. I tak w pudełku z GPS-em powinniśmy znaleźć okablowanie, instrukcję, nawet mikrofon do podsłuchiwania kabiny samochodu. System jest oczywiście połączony z aplikacją w naszym telefonie i to tam dostarczane są informacje.

Taki lokalizator samochodowy przeznaczony jest do montażu osobistego i tutaj pojawia się problem. Aby bowiem GPS zadziałał i ochronił nasz pojazd, musi on pozostać niewykryty przez złodzieja, bo inaczej ten po prostu go zdemontuje i wyrzuci do śmieci. Tymczasem urządzenia kupione przez Internet montuje się zazwyczaj w tzw. złączu diagnostycznym (gniazdku OBD II), do którego każdy może się dostać – i cała nasza misterna ochrona może wziąć w łeb.

TopGUARD Active do samochodu

Nasz system działa w oparciu o taką samą technologię GPS, ale nie zostawia Cię samego. My osobiście integrujemy nadajnik z fabrycznym systemem alarmowym w mało oczywistym miejscu, aby złodziej na pewno go nie znalazł. Potem zapewniamy nadzór Centrum Monitoringu Alarmów 24/7, wykrywanie włamań, kradzieży na walizkę, prób lawetowania i innych. Działamy nawet wtedy, kiedy Ty śpisz albo wypoczywasz, i reagujemy natychmiast, a bateria naszego GPS-u działa przez 3 lata.

Bo jak już gwarantujemy ochronę pojazdu, to robimy to na poważnie.