TopGUARD® – Systemy zabezpieczeń pojazdów

LOGO

TopGUARD® Max

Najwyższy możliwy poziom zabezpieczenia. Łączy funkcje systemu ochrony przeciwkradzieżowej
i radiowego systemu odzyskiwania pojazdu.

zabezpieczenia do aut
zabezpieczenie auta

TopGUARD® Max to najskuteczniejszy system monitorowania przed kradzieżą
dla wszystkich pojazdów. Monitoring aut i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Pakiet TopGUARD MAX to najwyższy poziom zabezpieczenia pojazdu – łączy w sobie funkcje wariantów Active i Passive. Doskonale chroni pojazd przed kradzieżą, a w sytuacji obejścia zabezpieczeń przez złodzieja lub utraty pojazdu w wyniku zaniedbań właściciela pozwala na jego szybkie i skuteczne odzyskanie.

zabezpieczenia auta przed kradzieżą

Gwarancja niezawodności

TopGUARD® Max dla
samochodów klasy Premium

Innowacyjna usługa zabezpieczenie auta przed kradzieżą TopGuard Max to najchętniej wybierany pakiet TOPGUARD wśród naszych klientów. Nasi klienci cenią sobie powiadomienia, całodobowy monitoring samochodu oraz możliwość zdalnego zablokowania auta w celu jego zabezpieczenia.

Postaw na swoje bezpieczeństwo, a resztę zostaw naszym specjalistom. Ciesz się pełnym bezpieczeństwem w przypadku nieprzewidzianych sytuacji i kradzieży.

zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Wybierz odpowiedni pakiet i śpij spokojnie

Poznaj funkcję pakietów TopGUARD i śpij spokojnie. Zespół specjalistów zadba o bezpieczeństwo Twojego mienia.
Dla twojej wygody stworzyliśmy cztery pakiety, które pozwolą na wybór zgodny z Twoimi potrzebami.

zabezpieczenie przed kradzieżą auta - pakiety

TopGUARD® otaczamy ochroną na
okrągło! A TY możesz spać spokojnie.

Skorzystaj z niezawodnego
oprogramowania i rejestratorów GPS
własnej produkcji.

ochrona pojazdu
Ochrona
Pojazdu 24/7
Własna częstotliwość
Własna
częstotliwość radiowa
autoryzacja kierowcy
Autoryzacja
kierowcy
System powiadomień alarmowych monitoringu radiowego
Natychmiastowe
powiadomienia alarmowe
Żywotność baterii
Żywotność baterii
36 miesięcy
System monitoringu odporny na kradzież GameBoy
Odporny na kradzież
przy użyciu "Gameboy"

Co chcesz wiedzieć o systemie TopGUARD®?

Nie, każde nasze rozwiązanie zaprojektowaliśmy tak by zapewnić maksymalną wygodę użytkowania. Nie jest konieczne wprowadzanie żadnego kodu bądź używanie ukrytego przełącznika. Musisz posiadać przy sobie jedynie brelok do autoryzacji kierowcy lub telefon z zainstalowaną aplikacją. Wszystko dzieje się automatycznie!

Takie kradzieże w Polsce zdarzają się stosunkowo rzadko, ale system TopGUARD® Max również jest przygotowany na taką ewentualność. W tej sytuacji należy natychmiastowo powiadomić Policję oraz Centrum Monitorowania Alarmów TopGUARD®. Dyżurny w Centrum Monitoringu Alarmów będzie mógł zdalnie zablokować możliwość ponownego uruchomienia pojazdu przez złodzieja (mimo tego że będzie miał Twoje kluczyki) oraz rozpocząć śledzenie skradzionego pojazdu a nawet poprowadzić pościg policji za skradzionym pojazdem.

Żadne zabezpieczenie fabryczne nie koliduje systemami TopGUARD®. W wypadku zabezpieczeń akcesoryjnych może wystąpić sytuacja powielania się zabezpieczeń, co i tak nie ma wpływu na działanie systemu TopGUARD®. Skontaktuj się z naszym doradcą by dowiedzieć się więcej na ten temat.

System TopGUARD® Active nie posiada dodatkowego modułu służącego do namierzania pojazdu z wykorzystaniem unikalnych fal radiowych po kradzieży – pozostałe funkcjonalności systemu są identyczne.

Możliwość utraty samochodu z powodu kradzieży to coś, co wielu ludziom spędza sen z powiek. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy nabyli w ostatnim czasie zupełnie nowe auto. Dlatego też na rynku znajduje się mnóstwo systemów monitorujących i ochronnych, które są odpowiedzią na powyższe troski kierowców. Nie każdy jednak można zaliczyć do kategorii tych, które naprawdę stanowią wyzwanie dla przestępców. Wiele instalacji łatwo wyłączyć lub zakłócić tak, że stają się bezużyteczne. Za chwilę dowiemy się, jakie są najważniejsze zalety systemu TopGUARD.

System ochrony pojazdów TopGUARD działa na zasadzie zdalnego monitorowania pozycji auta. W razie uprowadzenia, właściciel wysyła zgłoszenie, powiadamiając Centrum Monitoringu o kradzieży, które wybudza urządzenie I ustala położenie pojazdu. Dzięki temu możliwe jest błyskawiczne powiadomienie organów ścigania i przekazanie im tych informacji. Warto pamiętać, że w przypadku zainstalowania opcji PRO system sam informuje Centrum Monitoringu o podejrzanych zdarzeniach – takich jak włamanie czy próba uruchomienia pojazdu przez złodzieja.

Niekiedy przestępcy doskonale wiedzą, w jaki sposób zakłócić tego rodzaju przesył danych, czyniąc system bezużytecznym. Dlatego w TopGUARD wykorzystujemy własną częstotliwość radiową, dzięki której odbywa się komunikacja z dedykowaną infrastrukturą nadajników, rozmieszczonych na terenie kraju. Nawet jeżeli złodziej wykorzysta urządzenie zakłócające sygnały popularnych kanałów przesyłu informacji, czyli GPS lub GSM, nadal będzie można ustalić aktualną pozycję auta po zgłoszeniu kradzieży.

Niezmiernie ważne jest, by system działał przez całą dobę i bez konieczności nadzoru. Kradzieże najczęściej zdarzają się bowiem pod osłoną nocy, gdy właściciel pogrążony jest w głębokim śnie. Dlatego TopGUARD zapewnia ochronę pojazdu 24/7. Nie korzysta z instalacji elektrycznej pojazdu i jest wyposażony w baterię o aż 3-letnim okresie żywotności, podtrzymującą gotowość do wybudzenia i namierzania radiem. Bardziej rozbudowane warianty TopGUARD: Active i PRO wyposażone są w drugi moduł – połączony z układem elektrycznym pojazdu I służą do ciągłego monitorowania jego aktywności.

Najbardziej rozbudowana wersja systemu zawiera ponadto czujnik lawetowania, który wykryje każdą próbę odholowania auta, co w ostatnich czasach staje się bardzo popularną metodą kradzieży. Dzięki zaawansowanemu systemowi cyfrowej identyfikacji kierowcy, pojazd automatycznie zablokuje możliwość jego rozruchu w wypadku próby uruchomienia przez niepowołaną osobę.

Niekiedy przestępcy doskonale wiedzą, w jaki sposób zakłócić tego rodzaju przesył danych, czyniąc system bezużytecznym. Dlatego w TopGUARD wykorzystujemy własną częstotliwość radiową, dzięki której odbywa się komunikacja z dedykowaną infrastrukturą nadajników, rozmieszczonych na terenie kraju. Nawet jeżeli złodziej wykorzysta urządzenie zakłócające sygnały popularnych kanałów przesyłu informacji, czyli GPS lub GSM, nadal będzie można ustalić aktualną pozycję auta po zgłoszeniu kradzieży.

PROFESJONALNA OCHRONA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

LICZBY POTRAFIĄ ROZWIAĆ NAJWIĘKSZE WĄTPLIWOŚCI – W PRZYPADKU TOPGUARD® TO NIE TYLKO ILOŚĆ WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW LECZ PRZEDE WSZYSTKIM PONAD 10 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

nietypowe zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą