TopGUARD® TopGUARD® Active TopGUARD® Pro
Pasywny system monitoringu radiowego Pasywny system monitoringu radiowego Pasywny system monitoringu radiowego
Brak ingerencji w instalację elektryczną pojazdu Dodatkowy aktywny rejestrator GSM/GPS Dodatkowy aktywny rejestrator ochronny GSM/GPS
Najskuteczniejszy system odzyskiwania pojazdów Ciągły monitoring pozycji i parametrów pojazdu (podpięcie pod komputer pokładowy Nadzór Centrum Monitoringu Alarmów 24/7
Własne zasilanie na okres 3 lat Możliwość zdalnego odcięcia rozruchu pojazdu pojazdu przez aplikację 24/7 Immobilizer z funkcją autoryzacji kierowcy i automatycznego odcięcia rozruchu
Dostęp do pozycji i pełnej historii tras pojazdu przez aplikację 24/7 Czujnik lawetowania pojazdu
Dostęp do pozycji oraz 7-dniowej historii tras pojazdu przez aplikację 24/7
Poproś o wycenę>> Poproś o wycenę>> Poproś o wycenę>>

TopGUARD - kategorie produktu: TopGUARD Active, TopGUARD Pro

Systemy TopGUARD® to zaawansowane narzędzia, pozwalające na ochronę oraz odzyskanie skradzionego samochodu. TopGUARD® dostępny jest w trzech konfiguracjach, a każda z nich umożliwia odzyskiwanie i ochronę mienia. W każdym z wybranych wariantów system bazuje na urządzeniu pasywnym, działającym w oparciu o własną sieć radiową, wykorzystywaną w wypadku kradzieży pojazdu. Podstawową, choć nie jedyną zaletą TopGUARD® jest jego dyskrecja. Montaż systemu wykonywany jest przez odpowiednio przeszkolonych i wykwalifikowanych techników – w autoryzowanych serwisach lub na miejscu u klienta. Nadajnik systemu TopGUARD® jest starannie ukrywany w pojeździe, zapewniając maksymalną ochronę antykradzieżową, mimo iż nowoczesny system pozostaje w uśpieniu. Działa on w oparciu o baterię, której żywotność to aż 36 miesięcy.

Własne zasilanie na okres 3 lat – niezauważalny i niezawodny

Urządzenie pasywne TopGUARD® zasilane jest baterią, która przez trzy lata pozostaje w gotowości do uruchomienia sygnału zainstalowanego urządzenia. Zamontowane bez ingerencji w instalację elektryczną pojazdu, sprawdza się niezawodnie w momencie aktywacji po kradzieży.  Własne zasilanie i uśpienie urządzenia TopGUARD® pozwala na jego montaż bez naruszania gwarancji nowego pojazdu, oraz ukrycie go w niestandardowym miejscu, co wyklucza ryzyko znalezienia lub namierzenia urządzenia przez złodzieja.

Dodatkowy moduł GPS/GSM - zaawansowana ochrona i monitoring pojazdu

Wersje TopGUARD Active® oraz TopGUARD Pro® stanowią połączenie zaawansowanych, nowoczesnych rozwiązań z dziedziny monitoringu i ochrony pojazdów. Jednoczesna instalacja dwóch niezależnych od siebie urządzeń pozwala nie tylko skutecznie odzyskać samochód po kradzieży, ale również go przed nią uchronić.

Wersja TopGUARD Active®, najczęściej wybierana przez wypożyczalnie pojazdów, daje możliwość ciągłego monitorowania samochodu przez klienta, dokładnej analizy pokonywanych tras, stylu jazdy czy nawet zużycia paliwa. Dodatkowe rozwiązania w postaci odcięcia rozruchu czy czujnika otwarcia maski pozwalają chronić samochód przed przywłaszczeniem czy kradzieżą elementów osprzętu silnika przez wynajmującego.

TopGUARD Pro® to najwyższy poziom zabezpieczenia pojazdu. Doskonale i nieustannie chroni samochód przed kradzieżą dzięki niezawodnemu nadzorowi Centrum Monitoringu Alarmów 24/7. Każdy nieautoryzowany ruch pojazdu, próba jego otwarcia czy uruchomienia zostaje natychmiast wychwycona przez wykwalifikowanych pracowników ochrony, a samochód pozostaje bezpieczny w rękach jego właściciela.

TopGUARD® - zawsze skuteczny

Odzyskanie skradzionego samochodu z zamontowanym systemem TopGUARD® odbywa się szybko i sprawnie. Zastosowanie złożonej technologii, niemożliwej do wykrycia przez złodzieja, odpornej na zagłuszenia i przeszkody, pozwala osiągnąć bardzo wysoką skuteczność w odnajdywaniu skradzionych pojazdów. Niezwykle pomocne są również systemy wspomagające – takie jak dodatkowy monitoring, system autoryzacji kierowcy z odcięciem czy czujnik lawetowania pojazdu. Zastosowanie tych wszystkich elementów pozwala niezawodnie działać w każdej sytuacji kryzysowej, a dzięki ich posiadaniu właściciel może zawsze spać spokojnie.

Niezwykle pomocną funkcją jest immobilizer umożliwiający autoryzację kierowcy. W przypadku próby kradzieży, dzięki TopGUARD Pro® rozruch samochodu zostanie automatycznie zablokowany, samochód unieruchomiony, a Centrum Monitorowania Alarmów 24/7 natychmiast powiadomi właściciela o zagrożeniu.

Dzięki doskonale dopasowanym komponentom oraz zaangażowaniu zespołu, zaprojektowany i wykonany w Polsce system rozwiązań antykradzieżowych TopGUARD® już niejednokrotnie odniósł sukces. TopGUARD® łączy wiele funkcji w jedną, dzięki czemu rodzimy produkt zyskuje niepowtarzalną funkcjonalność i zapewnia niespotykany dotąd poziom bezpieczeństwa pojazdu.