Działanie TopGUARD ®

  • Instalacja urządzenia TopGUARD®, przeprowadzona w autoryzowanym serwisie
  • Zgłoszenie przez poszkodowanego, kradzieży chronionego pojazdu
  • Wybudzenie systemu TopGUARD® z użyciem sygnału nadanego przez sieć dronów, samoloty lub przewoźne i stacjonarne stacje radiowe
  • Lokalizacja skradzionego pojazdu dzięki sygnałowi nadawanemu przez TopGUARD®
  • Zawiadomienie i interwencja policji prowadząca do odzyskania mienia
section4

Działanie TopGUARD ®

  • Instalacja urządzenia TopGUARD®, przeprowadzona w autoryzowanym serwisie
  • Zgłoszenie przez poszkodowanego, kradzieży chronionego pojazdu
  • Wybudzenie systemu TopGUARD® z użyciem sygnału nadanego przez sieć dronów, samoloty lub przewoźne i stacjonarne stacje radiowe
  • Lokalizacja skradzionego pojazdu dzięki sygnałowi nadawanemu przez TopGUARD®
  • Zawiadomienie i interwencja policji prowadząca do odzyskania mienia

Działanie TopGUARD: instalacja, zgłoszenie kradzieży, zawiadomienie policji

System TopGUARD jest nowatorskim systemem ochrony pojazdów przed kradzieżą, opracowanym przez zespół specjalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Instalacja systemu TopGUARD odbywa się w jednym z naszych autoryzowanych serwisów. Wykwalifikowani specjaliści montują w samochodzie miniaturowy nadajnik radiowy - w miejscu niewidocznym i z utrudnionym dostępem, co gwarantuje bezpieczeństwo przed wymontowaniem przez złodzieja w przypadku kradzieży. Nie będzie on zdawać sobie sprawy z jego istnienia aż do momentu zatrzymania przez policję. Montaż urządzenia w żadnym stopniu nie utrudnia komfortowego korzystania z auta i nie ingeruje w jego gwarancję. Bateria nadajnika pozwala mu na działanie w stanie uśpienia przez 36 miesięcy, a przez ten czas w każdej chwili gotowy jest do wybudzenia i poinformowania nas o swojej lokalizacji. Dodatkową zaletą korzystania z systemu są możliwe zniżki na AC.

Jak wygląda zgłoszenie kradzieży przez TopGUARD?

Kradzież pojazdu zgłosić można za pomocą infolinii czynnej całodobowo przez cały rok lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Po odpowiedzi na kilka pytań, takich jak godzina kradzieży oraz ostatnie znane miejsce postoju, i uzyskaniu danych auta i osoby zgłaszającej, natychmiast uruchamiamy lokalizator i powiadamiamy policję. Tak zaimplementowane rozwiązanie pozwala naszym Klientom na ograniczenie zbędnego stresu do minimum i umożliwia naszej stacji monitorującej na szybkie działanie, niezbędne w sytuacji kradzieży auta.

W jaki sposób działa lokalizacja skradzionego pojazdu?

Po zgłoszeniu kradzieży wybudzamy znajdujący się w stanie uśpienia zamontowany w samochodzie nadajnik i za pomocą własnej sieci radiowej, dronów oraz samolotów lokalizujemy skradziony pojazd z bardzo wysokoką dokładnością. System TopGUARD korzysta z własnego zakresu częstotliwości fal radiowych, co uniemożliwia jego zagłuszenie przez osoby niepożądane. Jest to rozwiązanie gwarantujące zarówno bezpieczeństwo auta, jak i niezawodność i bezawaryjność systemu. W przeciwieństwie do lokalizatorów GPS, sieć radiowa umożliwia namierzanie pojazdu nawet w miejscach pozbawionych zasięgu. Nie ważne, czy złodzieje ukryli je w garażu podziemnym, tunelu, czy w mało uczęszczanym miejscu, nasz system zawsze zadziała skutecznie.

Zawiadomienie i interwencja policji prowadzi do odzyskania skradzionego mienia

Po ustaleniu lokalizacji pojazdu nasza stacja monitorowania zawiadamia policję. Służby, znając dokładne położenie skradzionego auta, są w stanie natychmiast je odzyskać, zabezpieczyć i zatrzymać sprawców. Do zadań naszego Klienta należeć więc będzie jedynie powiadomienie nas o kradzieży i wizyta na policyjnym parkingu. Na naszej stronie znaleźć można listy od funkcjonariuszy z podziękowaniami za ułatwienie, a nawet umożliwienie wykrycia przestępstwa.

Ochrona przed kradzieżą i przywłaszczeniem dzięki rozwiązaniom TopGUARD Active i TopGUARD Pro

Systemy TopGUARD Active i TopGUARD Pro stanowią połączenie kilku technologii rozwijanych przez nas od początku naszej działalności. Wykorzystanie niezawodnych i sprawdzonych rejestratorów GPS własnej produkcji pozwala właścicielowi pojazdu na natychmiastowe odnotowanie próby kradzieży a nawet na w pełni zautomatyzowane powiadomienie o takiej sytuacji naszego centrum monitoringu. Udoskonalane od blisko 20-stu lat systemy autoryzacji kierowcy, zdalnego blokowania pojazdu i całodobowego nadzoru pojazdów pozwoliły uchronić przed kradzieżą setki pojazdów naszych klientów. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów monitoringu – pasywnego i aktywnego, systemy TopGUARD Active i TopGUARD Pro, stanowią najskuteczniejsze zabezpieczenie antykradzieżowe dla wszystkich pojazdów.

Odzyskane pojazdy: